Tartu observatoorium

Barlova teadusõhtul arutletakse emotsioonide olemuse ja tähenduse üle

15. mail 2024 toimuva Barlova teadusõhtu külaliseks on Tartu Ülikooli afektiivpsühholoogia professor Andero Uusberg ning räägime emotsioonidest.

Teadus ei tea endiselt, kuidas emotsioonidest peaks mõtlema. Kas asi on psühholoogide vaidlushimus? Neuroteaduslike meetodite ebaküpsuses? Või polegi emotsioone olemas? Arutame koos Andero Uusbergiga!

Teadusõhtu kosmilised muusikalised vahepalad on Tartu observatooriumi majabändilt.

Aruteluõhtutel põimuvad Tartu Ülikooli päevakajalised teadusteemad, muusika ja mõnus seltskond.
Teadusõhtud toimuvad kuus korra ja neid korraldab Tartu Ülikooli Tartu observatoorium.

Tulge hubases õhkkonnas kaasa mõtlema ja arutama!
Sissepääs teadusõhtule on tasuta.
Sündmus on eesti keeles.

Liitu Facebooki sündmusega.

Loodusvaatluste maraton

Kodanikuteaduse seminaril räägitakse, kuidas rikastab avalikkuse kaasamine teadustööd

TÜ vaimse tervise konverents „Tööheaolu – mis ja kelle asi?“

Vaimse tervise konverentsil kõneldi tööheaolust

Barlova teadusõhtu

Barlova teadusõhtul räägivad NASA teadlased eksoplaneetide murrangulistest avastustest